YGK X-Braid Shinji X9 200m Плетено влакно


- PE #0.8, 18.6lb - 8.4kg
- PE #1.0, 22.8lb - 10.3kg
- PE #1.2, 27.9lb - 12.7kg
- PE #1.5, 34.2lb - 15.5kg
Информация
Shinji X9 e подобрена версия на YGK Oddport WXP1. Това е най-здравото плетено влакно на пазара. Изработено от най-съвременни материали и най-модерната конструкция на плетката, за да се постигне най-доброто качество на завършен продукт. Shinji X9 e висококачествено японско плетено влакно за риболов, което се отличава с изключителна здравина и чувствителност.
Това влакно е създадено от 9 нишки, възможно най-висок клас, които осигуряват впечатляваща издръжливост, гладко движение във водата (минимално съпротивление) и възможно най-добър полет на примамките при замятане. Кръглото сечение и гладката повърхност улесняват изтеглянето и намаляват триенето при замятане.
Характеризира се с дълготрайност и устойчивост на абразия. За това влакно е използван най-модерният PE филаментен материал, 60% по-здрав от обикновения Dyneema/Spectra. Това е причината Shinji X9 да има много гладка повърхност и почти да няма памет. Фините влакна са много гъвкави и предлагат голяма издръжливост от по-дебелите влакна със същото тегло. Конструкцията X9 елиминира усукването много добре и поддържа първоначалната здравина. Технологията за плетене WX прави влакното с възможно най-малко разтягане и най-стегнато тяло. Конструкцията X9 носи и друго предимство на влакното, елиминирайки усукването. Тялото се запазва наистина кръгло.
- Дължина: 200м
- Произведено в Япония
Отзиви към продукт